Projekt DRAGON

Dokončenie prác: 12/2023
Výška dotácie: 983 557 €

Fakty o projekte

Obec Beckov uspela so žiadosťou o finančný grant na rekonštrukciu západného paláca hradu Beckov. Z Grantov EHP a Nórska a štátneho rozpočtu SR sme dostali približne 983 557 eur.

Celkové oprávnené výdavky projektu: 1 080 831 €
Spoluúčasť obce Beckov: 97 274 €
Plánované trvanie projektu do: 31.12.2023                                                                                                                                                                      Čerpanie: 98%

Kontakty