2020 - DEŇ OBCE - sa uskutočnil v parku pod hradom 16. augusta 2020

Ocenenie obce odovzdával starosta Daniel Hladký a poslankyňa obecného zastupiteľstva a predsedníčka kultúrnej komisie Anna Kabelíková.

* Odmena Kristíne Bánovskej za reprezentáciu obce a víťazstvo v celoslovenskej súťaži módnych tvorcov.

Kristína Bánovská, absolventka Strednej školy umeleckého priemyslu v Trenčíne a v súčasnosti študentka Univerzity Tomáša Baťu v Zlíne, odbor odevný dizajn, zvíťazila na Bratislavských módnych dňoch 2019 v projekte Nové tváre módnej scény so svojou módnou kolekciou Survive na tému Milan Rastislav Štefánik. Medzi prvými zareagovala na tohtoročnú krízovú pandemickú situáciu a spolu s podporou rodiny šila a nezištne rozdávala ochranné rúška.

* Odmena Radoslavovi Macejkovi mladšiemu za výnimočné študijné a mimoškolské výsledky.

Radoslav Macejka ako tohtoročný maturant na Strednej priemyselnej škole v Novom Meste nad Váhom počas celého štúdia vykazoval vynikajúce študijné výsledky, keď bol každoročne školou ocenený ako najlepší žiak. V roku 2019 bol vyhlásený za najúspešnejšieho študenta Trenčianskeho samosprávneho kraja a získal výročnú cenu primátora Nového Mesta nad Váhom. Je úspešným riešiteľom celoslovenských informatických a matematických súťaží a oceňovaným súťažiacim v niekoľkých ročníkoch súťaže ZENIT a víťazom celoštátneho kola súťaže SYGA. Je autorom didaktickej pomôcky pre výučbu elektrotechnických predmetov, za čo ho odmenila odborná porota Západoslovenskej energetiky na celoštátnom kole súťaže, ktorú každoročne vyhlasuje.

* Cenu starostu obce Beckov Dobrovoľnému hasičskému zboru Beckov za pohotovú a nezištnú pomoc pri ochrane zdravia občanov počas pandémie.

Dobrovoľní hasiči Beckov svojim aktívnym, spoľahlivým a pohotovým prístupom v prvej vlne pandémie Korona vírusu pomáhali pri dezinfekcii spoločných verejných priestorov v obci, 13. apríla tohto roka spolu s dobrovoľnými hasičmi s okolitých obcí spolupracovali pri likvidácii lesného požiaru pri Hôrke nad Váhom.

Hrali: PREMENY z Nového Mesta nad Váhom a domáce BECKOVSKÉ KSICHTY